SOPRA 2017

Ďakujeme všetkým účastníkom slávnostného podujatia, konaného pri príležitosti udeľovania ocenení SOCIÁLNY PRACOVNÍK ROKA 2017, ktorí svojou prítomnosťou urobili tento deň výnimočným a prispeli tak k vzájomnému povzbudeniu sa.

Článok k podujatiu Slovenskej komory SP a ASP nájdete na tomto odkaze.

 


Ocenenie Sociálny pracovník roka 2017 oceňuje lídrov v našej profesii a v našich komunitách, ktorí plne stelesňujú hodnoty sociálnej práce a jej etiku.

Zapojte sa aj vy a nominujte svojho SOCIÁLNEHO PRACOVNÍKA ROKA 2017.

Pri Vašich nomináciách prosím zvažujte sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce, o ktorých ste presvedčení, že sú príkladom toho najlepšieho z hodnôt našej profesie. Tých, ktorí zdolávajú každodenné výzvy sociálnej práce a rovnako aj tých, ktorí bok po boku, krok za krokom zdolávajú každodenné výzvy, ktoré našim klientom prináša život.

Zvažujte prosím aj sociálnych pracovníkov, ktorých práca presahuje rámec komunity. Sociálnych pracovníkov, ktorí reprezentujú spoločné hodnoty našej spoločnosti a spolupodieľajú sa na tvorbe a napĺňaní sociálnej politiky našich miest a obcí, vyšších územných celkov atď.

Sociálnych pracovníkov, ktorí v rámci možností svojej pracovnej pozície, podporujú rešpekt k vrodenej hodnote a dôstojnosti ľudí, zamedzenie bezprávia, rešpektovanie odlišnosti a dodržiavanie ľudských práv a sociálnu spravodlivosť.

Vybraného sociálneho pracovníka môžete nominovať cez pripravený nominačný dotazník. Nominácie sociálnych pracovníkov na ocenenie Sociálny pracovník roka 2017 budú prijímané do 31. augusta 2017.

AKTUALIZÁCIA: K vyhláseniu výsledkov príde v zmenenom termíne (z dôvodu zmeny termínu konania zasadnutia snemu) a to 22.11.2017. Vďaka za pochopenie.

NOMINAČNÝ FORMULÁR (stiahni tu)
ANOTÁCIA K OCEŇOVANIU (pozri tu)